• همزمان با خرید شما و پرداخت وجه موفق به صورت آنلاین، لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده شده و همچنین به صورت خودکار و در لحظه به ایمیل شما ارسال می شود. لذا در صورتی که پس از پرداخت، موفق به دانلود فایل از داخل سایت نشدید می توانید از داخل ایمیل خود اقدام به دانلود آن نمائید. توجه داشته باشید که برای این منظور باید در زمان خرید ایمیل صحیح خود را وارد کرده باشید. همچنین در صورتی که در شاخه inbox ایمیل خود فایل را نیافتید شاخه spam یا junk یا هرزنامه ها را نیز بررسی نمائید.
  • در صورتی که پس از پرداخت، لینک دانلود فایل به شما ارائه نشد بدین معنی است که شما مراحل پرداخت خود را تا پایان تکمیل ننموده اید. لذا قبل از ارسال پیام، از کسر وجه از حساب خود مطمئن شوید. سپس در صورتی که وجه از حساب شما کسر شده بود و ظرف مدت ۱ ساعت توسط بانک به حساب شما باز نگشت پیام خود را به همراه نام فایل دانلود شده و تاریخ و زمان دقیق پرداخت ارسال نمائید تا پیگیری لازم در این خصوص انجام شود.
  • کلیه فایل های Word داخل سایت قابلیت ویرایش دارند. لذا در صورتی که امکان ویرایش آنرا نداشتید پس از باز کردن فایل ابتدا باید بر روی دکمه Enable Editing در نوار زرد رنگ بالای نرم افزار Word کلیک کنید تا امکان ویرایش فایل برای شما فراهم شود.
  • در صورتی که فایل دانلود شده با پسوند zip بوده و در سیستم شما باز نمی شود از نرم افزار winrar که لینک دانلود آن در زیر آمده برای باز نمودن آن استفاده نمائید:

دانلود برای ویندوز

دانلود برای اندروید

تماس با ما

لطفا سوالات و مشکلات خود را با استفاده از فرم زیر برای ما ارسال کنید(تا ۲۴ ساعت آینده پاسخ شما را خواهیم داد)